Hakkımızda

Hakkımızda

EnModerno olarak; sektörün önde gelen yerli sermayeli firmalarında edinmiş olduğumuz tecrübe ile 2019 Yılında kurulmuş olan firmamız, kuruluştan bugüne kadar genişleyen ürün yelpazesi ile dış mekan mobilya sektöründe önde gelen firmalarına hizmet vermektedir.

Firmamız kendini yenileyen üretim teknolojisine karşı daima gelişime açık olup, ürün çeşitliliğine önem verip, kaliteyi kendine gaye edinerek, tedarik ve üretim zincirinin önemli bir parçası olmayı hedeflemektedir.

Hizmet ve üretim olarak var olduğumuz sektörün içinde firmamız; geleneksel fikirleri benimseyerek ve bununla beraber inovasyona yönelerek dış mekan mobilyalarına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Dış mekan mobilyalarında kullanılan alışılagelmiş rattan ve hasır örgü uygulamanın dışına çıkarak dış mekanlar için özel hazırladığımız UV’li (ultraviole) ip üretimi yapıp bu ipi mobilyalara uygulayarak modern ve şık görünüme sahip ürünler ortaya çıkarmıştır. Kullanmış olduğumuz iplerin üretimi dışında tesislerimizde mobilyalara uygulama ve mobilyaların üretimi gerçekleşmektedir.

Üretmekte olduğumuz iplerde garanti politikamızı maksimum düzeyde tutarak pazarlamalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.